KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12601265
nr 1260 1265
Arne Törnqvist
(1932-2003), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -96, ca 22x20 cm
Arne Törnqvist, svensk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 juni 2019
kl 20:16:25
10/6 11:21:39
100 kr
10/6 12:38:15
Arne Törnqvist
Läs mer om Arne Törnqvist